Co robić zimą w Warszawie – dostępne propozycje

Home  /  Miejsca  /  Co robić zimą w Warszawie – dostępne propozycje

Co robić zimą w Warszawie – dostępne propozycje

co robić zimą

Stolica to miasto, które oferuje mnóstwo rozrywek, o każdej porze roku. Nie ważne, czy za oknem świeci słońce, czy pada deszcz – nie ma opcji, żebyś się nudził! Co robić zimą w Warszawie? Mamy kilka propozycji. Jesteśmy pewni, że któraś z nich przypadnie ci do gustu.

Pomysły na to, co robić zimą w stolicy kraju

Wydawać by się mogło, że zima to czas, w którym trudniej o ciekawe rozrywki. Nic bardziej mylnego! W Warszawie nawet wtedy można się świetnie bawić. Ilość dostępnych atrakcji jest całkiem spora. Kilka propozycji prezentujemy poniżej.

  1. Wybierz się na łyżwy. Lodowisk w stolicy nie brakuje. Aby móc z nich korzystać nie ptrzeba mieć własnego sprzętu. Na miejscu funkcjonują wypożyczalnie, w których znajdziecie wszystko, co będzie wam potrzebne.
  2. Odwiedź świąteczny jarmark. To idealna okazja, by spróbować przepysznych potraw i kupić ozdoby choinkowe. Na straganach znajdziesz mnóstwo ręcznie wykonanych przedmiotów, których próżno szukać w hipermarketach.
  3. Co robić zimą, gdy aura nie rozpieszcza? Wygrzewać się w saunie i grotach inhalacyjnych! To doskonały sposób na poprawę odporności i usunięcie toksyn z organizmu. Pamiętaj, że sesje nie powinny być zbyt długie. Warto je też połączyć z kąpielami w basenie.
  4. Pozjeżdżaj na nartach lub snowboardzie z Górki Szczęśliwickiej. Jak widać, by uprawiać sporty zimowe, nie trzeba wyjeżdżać z miasta. Wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce i gotowe.
  5. Wybierz się na grzane wino lub gorącą czekoladę. Napoje rozgrzewające to miód na duszę, gdy na dworze mróz, zamieć i plucha. Możesz je też zrobić w domu, ale wyjście do knajpki ze znajomymi to o wiele lepsza opcja.
  6. Idź na kręgle lub partyjkę bilarda. To jedne z tych rozrywek, o których przypominamy sobie, gdy nadchodzi zima i jesień. Pamiętaj, że granie w pojedynkę nie ma racji bytu, więc koniecznie zabierz ze sobą do ulubionego klubu kilku znajomych.
  7. Zastanawiasz się, co robić zimą, by poprawić swoją kondycję, a na bieganie na świeżym powietrzu nie masz ochoty? Zapisz się na tenis lub siłownię.
  8. Zagraj w curling na Stadionie Narodowym. W zimie przekształca się go w lodowisko, na którym można jeździć na łyżwach i uprawiać właśnie wyżej wspomniany sport.
  9. Odwiedź zoo. Oglądanie zwierząt w zimowej aurze to naprawdę relaksujące zajęcie, a spacerując alejkami dobrze się dotlenisz.
Możliwość komentowania Co robić zimą w Warszawie – dostępne propozycje została wyłączona
Comments are closed.