Hotel residence Warszawa

Home  /  Miejsca  /  Hotel residence Warszawa

Hotel residence Warszawa

Hotel residence Warszawa

Hotel residence Warszawa – o luksusowych warszawskich hotelach

Polskie hotele mają rozmaite standardy. Są takie, w których można liczyć na nocleg w surowych warunkach i bardzo skromne śniadanie, są i takie, w których mieszkańcy opływają luksusem i mogą skorzystać z szeregu ciekawych atrakcji hotelowych. Luksusowe hotele z reguły można spotkać w centrach dużych miast oraz górskich bądź nadmorskich kurortach. Często mają w nazwie słowo „residence”. Przykładowo, hotel residence Warszawa to określenie dla co najmniej kilku miejsc, w których można wynająć pokoje i apartamenty.

Hotel residence Warszawa – przykłady

Residence St. Andrew’ s Palace

Residence St. Andrew’s Palace to luksusowy hotel zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy (ul. Chmielna 30). Hotel oferuje w pełni wyposażone, eleganckie apartamenty, składające się z jednej lub dwóch sypialni, salonu, kuchni i łazienki. Residence St. Andrew’s Palace swoją ofertę kieruje zarówno do klientów biznesowych, gości pojedynczych, jak i rodzin z małymi dziećmi – apartamenty zostały tak zaprojektowane, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Warto wspomnieć, że na hotelowym dziedzińcu znajduje się przytulna kawiarnia, salon piękności czy zegarmistrz, a przeszkoleni pracownicy hotelu na życzenie gości podejmują się opieki nad dziećmi, zamawiają taksówkę czy drukują bilety lotnicze.

Platinum Residence

Kolejny hotel residence Warszawa zlokalizowany jest w odległości kilometra od centrum miasta (ul. Grzybowska 61). Oferuje zarówno pokoje, jak i apartamenty wyposażone w kuchnię albo aneks kuchenny. Na miejscu można skorzystać z rozmaitych udogodnień, takich jak masaże czy zabiegi pielęgnacyjne, a za dodatkową opłatą odbyć wizytę w centrum fitness Holmes Place.

Hotel Puławska Residence

Puławska Residence to kolejny hotel, w którym można wynająć zarówno pokój, jak i elegancko urządzony apartament. Hotel znajduje się w niedalekiej odległości od największego portu lotniczego w kraju, tj. Lotniska im. Chopina. Jego nazwa pochodzi od nazwy ulicy, przy której się znajduje (ul. Puławska 361). Hotel zapewnia kompleksową obsługę konferencji, bankietów i innych spotkań biznesowych. W budynku znajduje się klub fitness.

Gdański Residence

Hotel residence Warszawa to także obiekt Gdański Residence, zlokalizowany bardzo blisko dworca kolejowego Warszawa Gdańska i stacji metra Dworzec Gdański (dokładnie przy ul. Słomińskiego 7). Hotel oferuje nowoczesne apartamenty z aneksem kuchennym wyposażonym w zmywarkę do naczyń. Swoją ofertę kieruje zarówno do osób podróżujących samotnie, jak i grup zorganizowanych oraz rodzin z dziećmi.

Możliwość komentowania Hotel residence Warszawa została wyłączona
Comments are closed.