Hotel Warszawa

Home  /  Noclegi  /  Hotel Warszawa

Hotel Warszawa

hotel Warszawa

Sylwester miejski w Warszawie – zarezerwuj hotel Warszawa

Imprezy sylwestrowe uważane są za największe widowiska w całym roku. Ci, którzy nie mogą wziąć udziału w zabawie, miło spędzają czas przed ekranami telewizorów. Największe stacje telewizyjne transmitują przebieg imprez z różnych zakątków Polski. W tym roku koncerty odbywają się m.in. w Zakopanem, Katowicach i Warszawie. Ci, którzy planują spędzić ostatnią noc w roku pod gołym niebem, muszą pamiętać, że po zakończeniu imprezy wskazana będzie regeneracja sił, a więc już dziś należy zarezerwować nocleg w pokoju hotelowym. A może hotel Warszawa warto zarezerwować na dłużej, nie tylko na sylwestrową noc?

Sylwester 2017/2018 w Warszawie

Organizatorem imprezy w Warszawie będzie stacja telewizyjna TVN. Sylwester odbędzie się na placu Bankowym, czyli w miejscu zupełnie innym niż dotychczas. Początek imprezy to występ zespołu Kombi. Całość ma się zakończyć o godzinie 1, a więc hotel Warszawa albo jakiekolwiek inne, pewne miejsce noclegowe jest obowiązkowe. Poza występami gwiazd estrady (m.in. Kayah, Braci, Agnieszki Chylińskiej, Blue Cafe, Kasi Kowalskiej czy Eweliny Lisowskiej) na scenie zaprezentują się uczestnicy programów XFactor i Mam Talent. W widowisku wezmą także udział tancerze, wykonujący choreografię autorstwa Agustina Egurolli. O północy niebo rozświetli pokaz fajerwerków.

Hotel Warszawa w okolicach placu Bankowego

Sylwester w Warszawie od lat cieszy się ogromną popularnością. Czekają na niego nie tylko warszawiacy, ale także mieszkańcy okolicznych miejscowości. To największa taka impreza Mazowsza. Do stolicy przybywają także liczni turyści z dalszych zakątków Polski, którzy spędzają tu nie tylko ostatni dzień roku, ale dłuższy urlop. To prawda, że zimą większość turystów kieruje się na południe Polski, ale są i tacy, którzy doceniają w tym czasie uroki miast. O ile jedną noc można spędzić w gorszych warunkach, o tyle planując dłuższy pobyt, warto wybrać hotel Warszawa o wysokim standardzie, taki jak Residence St. Andrew’s Palace.

Plac Bankowy znajduje się w centralnej części miasta, a tam nie brakuje miejsc noclegowych. Ceny pokoi hotelowych są zróżnicowane. Jako, że Sylwester już całkiem niedługo, z dostępnością lepszych miejsc, albo przeciwnie – tych najtańszych, może być różnie. Dlatego to ostatni dzwonek, by poszukać odpowiedniego hotelu w Warszawie.

Możliwość komentowania Hotel Warszawa została wyłączona
Comments are closed.