Koncert w Warszawie – jakie gwiazdy zagrają w stolicy w 2017 roku?

Home  /  Wydarzenia  /  Koncert w Warszawie – jakie gwiazdy zagrają w stolicy w 2017 roku?

Koncert w Warszawie – jakie gwiazdy zagrają w stolicy w 2017 roku?

koncert w warszawie

Nowy rok, podobnie jak poprzedni, będzie obfitował w mnóstwo koncertów znanych gwiazd. Pojawią się one nie tylko w Warszawie, ale i w innych miastach w Polsce np. w Krakowie czy w Poznaniu. My jednak postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu najważniejsze muzyczne wydarzenia, jakie odbędą się w stolicy. Kto zagra w tym roku koncert w Warszawie? Już odpowiadamy!

Koncert w Warszawie – jakie gwiazdy i kiedy zagrają w stolicy?

  • Już za półtorej miesiąca stolicę odwiedzi Alvaro Soler w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej. W trakcie występuj najprawdopodobniej będziemy mogli usłyszeć dwa jego największe hity: „Sofia” oraz „El Mismo Sol”.
  • W lutym po raz kolejny zagra w Warszawie Skunk Anansie. W zeszłym roku gościliśmy ich na Orange Warsaw Festival. Podczas koncertu w warszawskim Klubie Stodoła fani będą mogli posłuchać brzmienia utworów z ostatniej płyty.
  • W marcu swój koncert w Warszawie dadzą takie gwiazdy jak: Sophie Ellis-Bextor, Tom Odell, Amy McDonald, Korn i Sting. Ten ostatni artysta wystąpi na Torwarze 27 marca. Koncert promuje jego 12. solową płytę, która utrzymana jest w stylistyce rockowo-popowej.
  • Jeżeli chodzi o kwiecień, to w tym miesiącu w Warszawie zagrają m.in. Rag’n Bone Man oraz Tokio Hotel.
  • Niestety na maj nie zostały przewidziane żadne większe koncerty w Warszawie, jednak czerwiec w zupełności wynagrodzi to miłośnikom dobrej muzyki. Kto zagra? Najpierw Imagine Dragons na Orange Warsaw Festival, a kilka dni później Coldplay wystąpi na PGE Narodowym. Będzie się działo!
  • W lipcu swój koncert w Warszawie da Depeche Mode. Szykują się zatem świetne pod względem muzycznym wakacje.

Niestety propozycje koncertowe na kolejne miesiące nie są jeszcze znane, niemniej z pewnością kalendarz zostanie uzupełniony jeszcze o kilka pozycji. Warto też wspomnieć, że w tym roku w Polsce zagrają takie gwiazdy jak: Deep Purple (maj, Katowice i Łódź), Ariana Grande (maj i czerwiec, Łódź), Aerosmith (czerwiec, Kraków), Guns N’ Roses (czerwiec, Trójmiasto), Marilyn Manson i Red Hot Chilli Peppers (lipiec, kolejno – Katowice, Kraków).

Możliwość komentowania Koncert w Warszawie – jakie gwiazdy zagrają w stolicy w 2017 roku? została wyłączona
Comments are closed.